انجام پایان نامه مدیریت

آموزش انجام پایان نامه مدیریت

آموزش انجام پایان نامه مدیریت در رشته مدیریت، فرایندی است شامل برنامه‌ریزی، فرماندهی، هدایت و نظارت بر تلاش‌های اعضای سازمان  به‌منظور رسیدن به اهداف آن می باشد. مدیریت بنیاد تمام موفقیت‌های بشر است. در انجام پایان نامه مدیریت هدف اصلی آن ارتقاء بهره‌وری و کارایی سازمان است. هر جامعه‌ای برای حل مشکلات ، قبل از هر چیز باید به مسئله آموزش صحیح مدیریت نگاه عمیقی داشته باشد. در حال حاضر علم مدیریت توسعه چشمگیری پیدا کرده است. در بیشتر کشورها انجام پایان نامه مدیریت جهت پیشرفت کسب‌وکار به دنبال بهره‌گیری از مدیران توانا و باانگیزه هستند. کلمه مدیریت را به خاطر برخی دلایل نمی‌توان به‌ آسانی تشریح کرد. یکی از دلایلِ آن را که می‌توان نام برد، وسعت دامنه مدیریت و ماهیت پویای آن است. در انجام پایان نامه مدیریت برخی مدیریت را هنر و برخی نیز آن را علم می‌دانند. اما آنچه که بسیار مهم است، نقش و جایگاه مدیریت در جامعه‌ی امروز است. این رشته دارای گرایش های مختلفی می باشد. در همه این گرایشات مشاوران متخصص ما در خدمت شما هستند:

آموزش انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت 

آموزش انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت و مشاوره به منظور راهنمایی برای تهیه پرسش نامه یا دیتاست مربوطه نیاز به فردی که در این زمینه تخصص کافی و کامل دارد می باشد.به منظور مشاوره و راهنمایی در انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت قبل از انتخاب موضوع دانش پژوهشان و محققیت بایستی با چندین متخصص مربوطه در این زمینه صحبت کنند. مهمترین معزل و مشکل در انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت عدم آشنایی کامل دانشجو با دیتاست یا پرسش نامه است. گاها حتی نمی دانند تهیه آنها چه سختی به دنبال دارد. اولین گام در انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت انتخاب حوزه کاری در این زمینه است. در این راستا بایستی مقالاتی در این زمینه مطالعه کرد که با مشاوره و راهنمایی و دیدن آموزش کافی از متخصصین و محققین آکادمی های پروژه می توانید فرایند درست و اصولی را طی نمایید.

انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت 

انتخاب مقاله مناسب به عنوان مقاله بیس 

مقالات مدیریت به وفور در موضوعات متفاوت در سایتهای تحقیقاتی علمی یافت می شود. اما مشکل اکثرا دانشجویان این است که در بین مقالات انجام پایان نامه مدیریت نمی دانند کدام را انتخاب کنند و اصلا کدام موضوع را اگر کار کنند بعدا دچار مشکل نمی شوند. شاید بپرسید چه مشکلی؟!  دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند باید در انتخاب مقاله بیس خود دقت کافی و لازم را داشته باشند چرا که نسبت به آن باید بهبود کار خود را مطرح کنند. مشاورین ما در بین مقالات انجام پایان نامه مدیریت که انجام شده تمامی این جوانب را بررسی می کنند. در حال حاضر این رشته در اکثر دانشگاه‌های کشور تحت عنوان مدیریت دولتی و با گرایش‌های مختلف در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می‌شود. ضرورت و اهمیت این رشته در آشناسازی مدیران رده های گوناگون با نقش رشته مدیریت در سازمانها و موارد استفاده این دانش، و همچنین تربیت نیروی متخصص به عنوان رابط بین مدیران و کارمندان اداری و فنی که معمولاً مسوولیت اجرایی و سرپرستی واحدها را عهده دار خواهند شد، می باشد. با انتخاب درست مقاله می توان نتیجه مطلوبی از مقالات انجام پایان نامه مدیریت کسب کرد. فارغ التحصیلان می توانند مشاغلی از قبیل کارشناس اداری، امور کارکنان، تشکیلات و روشها، تحول اداری ، طبقه بندی مشاغل، حقوق و دستمزد، برنامه ریزی پرسنلی ، ارزیابی عملکرد و نظایر آن و قبول مسئولیت در سمت مدیران سطوح میانی و سرپرستی واحدهای اداری و خدماتی وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی و شهرداریها را عهده دار شوند.

گرایش های کارشناسی ارشد:

مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی، مدیریت دولتی گرایش مدیریت مالی دولتی،مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول، مدیریت دولتی گرایش مدیریت سیستمهای اطلاعات، مدیریت دولتی گرایش تشکیلات و روشها  

پایان نامه مدیریت چه گرایش هایی دارد

 

پایان نامه مدیریت دولتی

مدیریت بازرگانی

پایان نامه مدیریت دولتی مثل مدیریت بازرگانی از مهمترین بخش های مدیریت شرکت های تجاری است. زمانی یک شرکت می تواند بین خود مشتریان و خریدارانش ارتباط تجاری خوبی برقرار کند که یک مدیر بازرگانی موفق داشته باشد . فردی که مدیریت بازرگانی یک بنگاه اقتصادی را به عهده می گیرد در جذب مشتریان و عرضه و معرفی صحیح و اصول محصول یا خدمات یک شرکت تلاش می کند. به طور طبیعی مدیر بازرگانی فردی است که نقش اساسی در سود و زیان شرکتها دارد . دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی و پایان نامه مدیریت دولتی یکی از دوره های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانها، اداره ها، موسسه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی با وظایف و هدفهای گوناگون در سطوح کارشناسی می باشد. این موسسه با ارائه دوره های آموزشی در پایان نامه مدیریت دولتی و مدیریت بازرگانی به محققین و دانش پژوهان به منظور توسعه و ارتقا سطح علمی ارتباطات می افزاید.

گرایش های کارشناسی ارشد:

 مدیریت بازرگانی گرایش بیمه ، مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی، مدیریت بازرگانی گرایش تحول، مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل، مدیریت بازرگانی گرایش، مدیریت بازرگانی گرایش مالی بازاریابی و مدیریت مالی

مدیریت منابع انسانی (human resource Management)

مدیریت منابع انسانی به عنوان یک رشته تحصیلی از سال ۱۳۸۸  پذیرش دانشجو را اغاز نمود. پیش از این به عنوان گرایشی از رشته مدیریت دولتی شناخته می شد. از سال ۱۳۹۳ دانشگاه پیام نور نیز در کنکور دوره های فراگیر خود پذیرش دانشجو در این رشته را آغاز نمود.

گرایش های کارشناسی ارشد:

استراتژیک ، عملکرد و بهره­ وری ، منابع انسانی اسلامی، منابع انسانی بین­ الملل

مدیریت تکنولوژی (Technology Management)

مدیریت تکنولوژی یک تخصص میان رشته ای می باشد. مدیریت تکنولوژی بین علوم مختلف از جمله علوم طبیعی، اجتماعی، تجزیه صنعتی و مهندسی ارتباط برقرار می نماید .

گرایش های کارشناسی ارشد:

انتقال تکنولوژی، نوآوری تکنولوژی ، سیاستهای تحقیق و توسعه و استراتژیهای توسعه صنعتی

مدیریت صنعتی (Industrial Management)

 مدیریت صنعتی هدف آن آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز صنایع تولیدی و خدماتی و شرکت های دولتی و خصوصی است. در رشته ی مدیریت صنعتی دانشجویان با فراگیری نظریه های نوین مدیریت قادر خواهند شد تا به عنوان محقق به پژوهش بپردازند. با تجزیه و تحلیل تخصصی مسائل مدیریتی به اداره موفقیت آمیز سازمان ها کمک نمایند. 

گرایش ها: تولید و عملیات، تحقیق درعملیات، عملکرد، مدیریت زنجیره تامین، کیفیت و بهره وری، پروژه 

مدیریت فناوری اطلاعات (Information Technology Management)

مدیریت فناوری اطلاعات هدف آن، آموزش متخصصینی که در زمینه های مرتبط با فناوری اطلاعات در جامعه فعالیت کنند.

گرایش ها:  کسب و کار الکترونیک، منابع اطلاعاتی، سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، دانش، هوشمندی کسب و کار و مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات

مشاور انجام پایان نامه مدیریت

نرم افزار های پرکاربرد در گرایش های مدیریت

 نرم افزار SPSS

نرم افزار IBM SPSS Statistics برای تحیل های آماری مورد استفاده قرار میگیرد. کلمه SPSS مخفف Statistical Package for the Social Sciences می باشد. معنی آن بسته آماری برای علوم اجتماعی است. شرکت IBM در سال ۲۰۰۹ این شرکت را خریداری کرد و این نرم افزار را با نام PASW منتشر ساخت، اما از نسخه ۱۹ به بعد نرم افزار را دوباره با نام SPSS Statistics منتشر کرد. این نرم افزار برای پژوهشگران بازار داد و ستد، سلامتی، شرکت های نقشه برداری، آموزشی و … کاربرد دارد و برای مستند سازی داده ها مورد استفاده قرار میگیرد.

 نرم افزار Lisrel

مدل یابی معادلات ساختاری (Structural equation modeling: SEM) یک تکنیک تحلیل چند متغیری بسیار کلی و نیرومند از خانواده رگرسیون چند متغیری و به بیان دقیق‌تر بسط “مدل خطی کلی” (General linear model) یا GLM است. SEM به پژوهشگر امکان می‌دهد مجموعه ای از معادلات رگرسیون را به صورت هم زمان مورد آزمون قرار دهد. مدل یابی معادله ساختاری یک رویکرد جامع برای آزمون فرضیه‌هایی درباره روابط متغیرهای مشاهده شده و مکنون است که گاه تحلیل ساختاری کوواریانس، مدل یابی علّی و گاه نیز لیزرل (Lisrel) نامیده شده است اما اصطلاح غالب در این روزها، مدل یابی معادله ساختاری یا به گونه خلاصه SEM است. (هومن ۱۳۸۴،۱۱)

نرم افزار Amos

AMOS مخفف عبارت Analysis of Moment Structures می باشد. AMOS را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهایی دانست. که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. هرچند هدف اصلی از طراحی این نرم افزار مدل سازی است. اما قابلیت اجرای مجموعه ای از تحلیل های کمی و آماری معمول نیز به وسیله این نرم افزار وجود دارد.

نرم افزار AMOS یکی از نرم افزارهای آماری مناسب برای تحلیل داده‌های پایان نامه مدیریت و علوم انسانی است. نرم افزار تحلیل آماری AMOS جهت محاسبات تحلیل عامل و مدل معادلات ساختاری استفاده می‌شود. برونداد این نرم‌افزار به صورت گرافیکی بوده و لذا درک مطلب را تسهیل می‌کند.

نرم‌افزار Amos و LISREL هر دو به نرم‌افزارهای تحلیل کوواریانس مشهورند. از لحاظ کاربرد در مدل معادلات ساختاری و تحلیل مسیر تفاوت معناداری با هم ندارند. اما شاخص‌هایی که هر کدام ارائه می‌دهند، متفاوت است. همچنین محاسبه ضرایب همبستگی دو رشته‌ای و چند رشته‌ای فقط از طریق نرم‌افزار لیزرل قابل دستیابی است.

نرم افزار Smart Pls

محققین دلایل متعددی را برای استفاده از روش پی ال اس (PLS) ذکر نموده اند. مهمترین دلیل، برتری این روش برای نمونه های کوچک ذکر شده است. دلیل بعدی داده های غیرنرمال است که محققین و پژوهشگران در برخی پژوهش ها با آن سر و کار دارند. در نهایت دلیل آخر استفاده از روش پی ال اس (PLS)، روبرون شدن با مدل های اندازه گیری سازنده است. با توجه به موارد بالا، حجم نمونه اندک بهترین دلیل استفاده از PLS است. روش های نسل اول مدل سازی معادلات ساختاری که با نرم افزارهایی نظیر LISREL، EQS و AMOS اجرا می شدند،‌ نیاز به تعداد نمونه زیاد دارند. در حالی که PLS (پی ال اس)  توان اجرای مدل با تعداد نمونه خیلی کم را دارا می باشد. یک مزیت مهم دیگر که محققین به آن استناد می کنند، امکان استفاده از مدل های اندازه گیری با یک شاخص (سوال) در روش PLS-SEM می باشد. این روش به پژوهشگر این امکان را می دهد که بتواند در مدل خود از مدل های اندازه گیری با یک سوال استفاده کند.

 نرم افزار Eviews

نرم افزار EViews (مخفف عبارت Econometric Views) یکی از نرم افزارهای تخصصی در زمینه بکارگیری روش های اقتصادسنجی می‌باشد. چنانچه محقق اقتصادی بخواهد بطور جدی در زمینه تحقیقات اقتصادی فعالیت نماید. ضروری است در کنار آموزش تکنیک های جدید اقتصاد سنجی با نرم افزارهای با قابلیت نظیر EViews نیز آشنا شوند. نسخه اولیه این نرم افزار توسط بانک جهانی در سال ۱۹۹۴ برای انجام تحلیل های اقتصاد سنجی به بازار ارائه شد. تا کنون نگارش های گوناگونی از ان عرضه شده است. از دید بسیاری از محققین اقتصاد سنجی بکارگیری اسان روش های var(نامحدودوساختاری)و مدل های ARIMA از مزیت های این نرم افزار است. این نرم افزار دو حالته به گونه ای طراحی شده که امروزه یکی از مهمترین برنامه های نرم افزاری مورد استفاده اقتصاددانان است.

EViews را می توان در حوزه های تجزیه و تحلیل روابط آماری و اقتصادسنجی، پیش بینی فروش، شبیه سازی، پیش بینی کلان اقتصادی، تجزیه و تحلیل هزینه ها و الگوسازی و ارزیابی سیاست گذاری به کار برد. در حالت محاوره ای برقراری ارتباط کاربر با EViews از طریق روابط های گرافیکی (GUI) خوش ساختی ممکن شده است. که به سادگی امکان تبادل اطلاعات بین فرد و کامپیوتر را فراهم ساخته است. این رابط ها با شئ های گرافیکی مانند پنجره ها، آیکن ها، کلیدها و منوها ترکیب شده است. که انتخاب یا فعال کردن این شئ ها از طریق فعال سازی توسط ماوس صورت میپذیرد. با به کارگیری آن ها می توان دامنه وسیعی از تکنیک های اقتصاد سنجی پیچیده را بدون نیاز به برنامه نویسی ، انجام داد.

 مقالات انجام پایان نامه مدیریت دولتی