انجام شبیه سازی

انجام شبیه سازی با مشاوره صحیح، آموزش و یادگیری آن به شکل اصولی و پایه ای به منظور به سرانجام رساندن  پروژه تحقیقاتی یکی از بزرگترین دغدغه های دانشجویان و کارفرمایان می باشد. در این آکادمی همکاران ما با مشاوره و آموزش در نحوه کدنویسی، انجام شبیه سازی، آموزش کلیه دروس دانشگاهی، آموزش ریاضی در مقاطع تحصیلی ( دبیرستان، دانشگاه )، آموزش نگارش پروپزال و پروژه های دانشجویی برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری کمک شایانی به منظور پیش برد تحصیلی محققین می کنند. به دلیل نبود امکانات پژوهشی کافی، عدم آموزش مناسب، عدم آشنایی با نرم­ افزارهای برنامه­ نویسی مناسب دانشجویان وقتی در سطوح علمی بالاتر وارد می­ شوند با مشکلات متعددی روبرو می­ شوند. مشکلاتی همچون؛ روند انجام کار پژوهشی، شبیه سازی و پیاده سازی پایان نامه، چگونگی نوشتن ایده، انتخاب مقاله بیس متناسب با ایده پیشنهادی، نوشتن پروپزال، نوشتن فصول پایان ­نامه و مهم­تر از همه انجام شبیه­­ سازی مواجه می شوند. آموزش شبیه سازی، آموزش گام به گام نگارش رساله پروپزال و پروژه دانشجویی همیشه از دغدغه‌های دانشجویانی بوده که در مقاطع مختلف تحصیلی از کارشناسی تا دکتری در حال تحصیل هستند. از شروط فراغت از تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری ارائه پروپزال، به سرانجام رساندن داکیومنت ارائه شده به عنوان نوآوری و در نهایت انجام شبیه ­سازی روش پیشنهادی می‌باشد. با آن که شرط اصلی فراغت از تحصیل برای دانشجویان یعنی انجام پایان‌نامه کاری بسیار دشوار و خسته‌کننده به نظر می‌رسد اما می‌توانید تصور کنید وقتی نتایج چندین ماه زحمت خود را که حالا تکمیل شده است در دست بگیرید چقدر شیرین و لذت بخش است. لذا برای رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب و موفقیت آمیز، بهترین راه برای نگارش پروپزال، پایان نامه و شبیه­ سازی یا پیاده­ سازی توجه به فاکتورهای اساسی در نگارش پژوهش‌تان به همراه راهنمایی و مشاوره‌های کارشناسانی است که تجربه کاری موفق در زمینه رشته شما  دارند. محققین ما آموزش انجام شبیه سازی با نرم افزارهای مختلف همچون: متلب، ns2، مینی نت، امنت و … را به صورت آنلاین برای شما فراهم می آورند.  تمامی فیلم های مربوط به آموزش NS2، آموزش متلب، آموزش omnet، آموزش سیلواکو silvaco، آموزش Ns3، آموزش hfss در زبانه فیلم آموزشی به منظور یادگیری بهتر دانشجویان گنجانده شده است.

مشاوره و آموزش گام به گام شبیه سازی پروژه های تحقیقاتی

 

انجام شبیه سازی با متلب

انجام شبیه سازی با متلب یکی از نگرانی هایی است که پژوهشگران و دانشجویان به هنگام نوشتن یک کار تحقیقی یا نوشتن رساله در ذهن شان با آن کشمکش دارند. مدام این سوالات در ذهن آنها در حال چرخیدن است.

– آیا این تحقیق  امکان  شبیه سازی دارد؟

– امکان انجام شبیه سازی با متلب برای این پروژه و یا تحقیق علمی من  وجود دارد؟

– اگر ایده را نتوانم شبیه سازی کنم آیا کسی می تواند آن را انجام دهد؟

– چگونه می توان فردی قابل اعتماد که بدون دغدغه فکری از اینکه پروژه تحقیق، رساله، ایده مرا پابلیش کند پیدا کنم؟

– انجام پروژه شبیه سازی با چه نرم افزاری امکان پذیر است؟

– چه کسی می تواند شبیه سازی و نحوه انجام پروژه را به نحوی به من آموزش دهد که به راحتی هر گونه تغییری در آن را بتوانم بدهم؟

 مشاوره در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا  به منظور آموزش انجام شبیه سازی، پیاده سازی مقاله از بزرگترین دغدغه های محققین و پژوهشگران محسوب می شود. در صورتی ­که دانشجویان مهارت کافی در برنامه نویسی داشته باشند قطعاً نتیجه مطلوبی حاصل خواهد شد. اما اگر دانشجویان مهارت کافی برای به سرانجام رساندن پایان نامه، رساله و شبیه سازی پروژه، انجام شبیه سازی مقاله را نداشته باشند، زمان زیادی را صرف این موضوع خواهند کرد که پس از مدت کوتاهی باعث دل‌زدگی و کسالت آنها می­ گردد.

دانشجویانی که نحوه‌ی نگارش و ارائه پروپزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا را فرا می‌گیرند، نخست این نکته را می‌آموزند که در نگارش آن، یک پرسش پژوهشیِ اصلی، باید مطرح و پاسخ داده شود. نگارش انجام پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد، تا به این مرحله، مهم‌ترین قسمت از تحصیلات یک دانشجو به‌شمار خواهد آمد و طرح یک پرسش پژوهشیِ مرتبط با آن که نقش ستون فقراتش ‌را ایفا می‌کند که نگارش انجام پایان ­نامه و پروپزال را از یک کار کسالت‌آور به یک امر حائز اهمیت تبدیل می‌نماید.

در صورتی­که دانشجویان روند علمی نگارش ایده پیشنهادی در  پروپزال و پایان نامه را درست طی کرده باشند و از انجام شبیه­­ سازی آن مطمئن باشند یعنی به صورت انتزاعی روش پیشنهادی را مطرح نکرده باشد، قطعاً خروجی پایان نامه یک مقاله مستند علمی خواهد شد که در ژورنال­ های معتبر پذیرفته خواهد شد. به منظور رفع مشکلات آموزشی و کمک به جامعه علمی تحقیقاتی، بالابردن سطح علمی دانشجویان و دانش پژوهشان؛ محققین و برنامه ­نویسان در آکادمی (های پروژه) به ­منظور کمک به پیشرفت علمی و پژوهشی دانشجویان در مقاطع مختلف برآنیم که با مشاوره و آموزش نحوه نگارش گام به گام پایان نامه، و آموزش انجام شبیه ­سازی با نرم افزارهای مختلف همچون متلب، کلودسیم، جاوا، NS3 ،NS2 ،omnet ،opnet ،Catia ،Ansys Ansys fluent ،Abaquse IOT،SDN، را در هر نقطه ­ای از کشور به دانشجویان خدمات علمی ارائه دهیم که این کار منجر به پیشرفت علمی کشور محبوبمان می گردد. در راستای برآورده شدن این اهداف آموزشی، توسعه بستر پژوهشی و کمک به تحقیقات محققین آینده به ­منظور انجام پژوهش­ های علمی، خدماتی با جمعی از متخصصین و کارشناس­ های نخبه از دانشگاه ­های برتر کشور ارائه می دهیم.

 

آموزش شبیه سازی نرم افزار متلب

آموزش شبیه سازی نرم افزار متلب آغاز طرح تحقیقاتی در اکثر رشته­ های فنی مهندسی می باشد. چارچوب پایان نامه یا طرح پژوهشی را کاملا در بر می‌گیرد. در پروپوزال که شالوده اصلی یک طرح تحقیقاتی یا پایان نامه است دانشجو بایستی نوع نرم افزار خود برای انجام شبیه سازی و پیاده سازی طرح پژوهشی خود را مشخص کند. نرم افزار متلب از جمله شبیه سازهایی است که کتابخانه های به وفور و رایگان در موضو عات متفاوت یافت می گردد. در این راستا آموزش شبیه سازی نرم افزار متلب از الزامات مهم در کنار سایر مراحل پژوهشی می باشد. ارائه پروپوزال نشاندهنده این موضوع است که متقاضی تحقیقات و مطالعات مقدماتی را درزمینه مورد علاقه خود انجام داده و اطلاعات اولیه مورد نیاز برای تحقیق در زمینه موردنظر را داراست درحدی که میتواند توضیحاتی فراتر از کلیات درباره موضوع مورد نظر ارایه دهد. برای نگارش پروپوزال باید شما مطالعاتی درباره سوابق تحقیقات مشابه و همچنین نتایج آن‌ها داشته باشید تا بتوانید بطور علمی توضیح دهید که چرا انجام تحقیق در این زمینه مورد نیاز است. توجه داشته باشید که پروپوزال یک برنامه کاری قطعی نیست و معمولا در فرآیند ارزیابی و تحقیق ممکن است دچار تغییر و تحولات گردد. بطور خلاصه با ارائه پروپوزال شما به استاد راهنما نشان میدهید که مشکل یا ابهام و یا نقصی در مبحثی علمی یافته اید و با انجام تحقیقات مقدماتی میخواهید راه حلی برای رفع آن مشکل پیشنهاد کنید و طبیعتا اطلاعات مقدماتی کافی در این مبحث دارید و میتوانید ارزش آنرا تبیین نمایید.  در نهایت، کلیه آموزش های فوق به صورت آنلاین در هر نقطه ای از کشور امکان پذیر می باشد. از جمله آموزش هایی که تیم تحقیقاتی ما به صورت حرفه ای ارائه می دهد آموزش شبیه سازی نرم افزار متلب می باشد.

آموزش شبیه سازی پروژه

آموزش شبیه سازی پروژه با نرم افزارهای مختلف همچون ns2، متلب، امنت، آپنت و …، در این تیم با دپارتمان‌های مختلف علمی مانند مهندسی انواع گرایش‌ها و مدیریت انواع گرایش‌ها، کامپیوتر، برق، مکانیک، ریاضی، شیمی، عمران، صنایع، روانشناسی، تاریخ، جامعه شناسی و علوم تربیتی آماده ارائه خدمات علمی پژوهشی مربوط به آموزش انجام پایان ­نامه، پروپوزال، مقاله، سمینار، پروژه، شبیه­ سازی، پیاده­ سازی، پاورپوینت، تحلیل آماری، پرسشنامه آماری و سایر پژوهشی‌های علمی در زمانبندی سریع و مناسب امکان پذیر می باشد. کلیه کلاس های آموزش شبیه سازی پروژه  به صورت حضوری و یا آنلاین امکان پذیر است. آموزش شبیه سازی پروژه در بعضی مواقع به صورت آنلاین مشکلاتی را به دنبال دارد. از جمله می توان به کانفیگ سیستم کاربر با فردی که آموزش را می دهد اشاره نمود که خیلی از دانش پژوهان عینا نمی توانند همان خروجی که در آموزش می بینند بگیرند. یکی از دلایل آن عدم آشنایی با نصب افزونه ها و لایبرریهای مرتبط لا آن نرم افزار است که خود پارامتر مهمی در آموزش شبیه سازی پروژه می باشد.